Biuro Detektywistyczne MIPOL | Wrocław

Dodano: 6 lat 7 miesięcy temu

Licencjonowane Biuro Detektywistyczne MIPOL specjalizuje się z sprawach gospodarczych, sprawach cywilnych oraz windykacji.

ZAJMUJEMY SIĘ:

- wyjawianiem nieruchomości i ruchomości; informacjami z Centralnej Informacji o Zastawach Rejestrowych; ustalaniem: właściciela numeru telefonu, wierzytelności, ksiąg wieczystych; weryfikacją adresów, monitoringiem pojazdów za pomocą systemu GPS; ustalenie numeru PESEL; postępowaniami karnymi, sądowymi i komorniczymi; windykacją wierzytelności; wykrywaniem podsłuchów. Ale to nie wszystko. Jeśli macie Państwo inne nietypowe zlecenie, które chcielibyście zlecić naszym detektywom, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

W naszych działaniach detektywistycznych łączymy wiedzę praktyczną, doświadczenie i pasję, dzięki którym jesteśmy w stanie rzetelne i w pełni profesjonalnie wykonać każde powierzone nam przez Państwa zlecenie i dzięki temu stać się godnym zaufania partnerem nie tylko dla Klientów biznesowych, ale też dla Klientów indywidualnych.

Podobne wpisy

Komentarze

Biuro Detektywistyczne MIPOL | Wrocław
Adres strony:
Wyświetleń:
3146
Kliknięć:
13
Wizyt:
965
CTR:
1.35%