Penosil Polska oficjalny dystrybutor chemii budowlanej

Dodano: 6 lat 11 miesięcy temu

Penosil to marka, która należy do estonskiej spółki o nazwie OÜ „Krimelte” której specjalizacją jest produkcja profesjonalnych uszczelniaczy, klei, silikonów, taśm butylowych, pianek montażowych, oraz wszelkiego rodzaju chemii budowlanej wykorzystywanej we współczesnym budownictwie. Nasza firma zajmuje się również produkcją ciepłych parapetów, tak zwanych termoparapetami, wykorzystywanych w docieplaniu okien. Firma powstała w 1994, a Estonii rozpoczęła produkcję już od 1998 roku.

OÜ „ Krimelte ”, w krótkim czasie stała sie jednym z największych producentów w Europie.

Estonia jest krajem o surowym klimacie, dlatego wymagamy od swoich produktów najwyższej jakości i niezawodności. Pomimo naszych rygorystycznych wymagań, nieprzerwanie podnosimy ich jakość, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom rozszerzamy naszą gammę produktów(pianki montażowe, uszczelniacze, termoparapety, akryle, silikony, w tym do niecodziennych zastosowań, taśmy ciepłego montażu, produkty do hydroizolacji i wiele innych). Nasi klienci to profesjonaliści, którzy zaufali naszym produktom - chemia budowlana PENOSIL. Najwyższa jakość, profesjonalna obsługa klienta oraz przystępne ceny to nas cechuje. Nasz zespół charakteryzuje się elastycznością, stabilnością oraz szybkością w powierzonych im zadaniom. W Polsce, Penosil, z mało znanej marki w przeciągu krótkiego czasu stała się jedną z najbardziej zaufanych firm na rynku. Pianki montażowe

*pistoletowe

*wężykowe

*easy gun

- Akryle

- Silikony sanitarne to jedne z wielu produktów przygotowanych specjalnie dla naszych klientów. Nasza firma specjalizuje się również w produkcji na indywidualne zamówienie termoparapetów, potocznie nazywane "ciepłym parapetem", technologię stosuję się w pasywnym dociepleniu budynków, dzięki którym ograniczymy wydatki na ogrzewanie. Więcej informacji pod tym linikiem www. penosil. com.

Podobne wpisy

Komentarze

Penosil Polska oficjalny dystrybutor chemii budowlanej
Adres strony:
Wyświetleń:
2769
Kliknięć:
104
Wizyt:
772
CTR:
13.47%
Nazwa firmy:
Penosil
Ulica:
Aleja Wojska Polskiego
Kod pocztowy:
18-300
Miasto:
Zambrów
Region:
Podlaskie